Transport

Jak do nas dojechać?
- samochodem: od strony Gumieniec, jadąc przedłużeniem ulicy Okulickiego (czas przejazdu z placu Kościuszki – 10 minut)
- komunikacją miejską: tramwajem linii nr 8 do pętli Gumieńce, dalej autobusem linii nr 88 do przystanku Stobno nż.
- autobusem szkolnym

Autobus szkolny:

Autobus szkolny to wspaniałe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć koszty dojazdów dzieci do przedszkola i szkoły. Ponadto to wspaniała okazja do integracji i nawiązania znajomości między dziećmi nie tylko ze swojej klasy i grupy, a także możliwość kreatywnego wykorzystania czasu w drodze do przedszkola i szkoły.

- linia nr 1 łączy Niebuszewo z Przylepem,
- linia nr 2 łączący Prawobrzeże z Przylepem na trasie: os. Słoneczne, Zdroje, Podjuchy, Przecław, Przylep.
- w autobusie opiekę nad dziećmi sprawuje opiekun, który ma za zadanie odebrać dziecko od Rodziców i zadbać o jego bezpieczny dojazd do szkoły, a następnie przekazać dziecko pod opiekę nauczyciela.

Aktualne (od września 2016) pliki do pobrania:

1. regulamin
2. rozkład linii autobusowej z lewobrzeża